Реклама в інтернеті: Кращі практики та канали

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт став популярним і впізнаваним, його відвідували потенційні клієнти вашої компанії, щоб ресурс почав приносити прибуток, без реклами ніяк не обійтися.

Щоб реклама сайту в інтернеті показувала постійне зростання і давала стабільний ефект, займатися нею потрібно постійно, охоплюючи різні канали інтернет реклами, постійно покращуючи, аналізуючи і коригуючи підхід до кожного каналу.

SMM – просування в соц мережах

Через соціальні мережі поширюється інформація про товари і послуги, через них же залишають лайки, відгуки і оцінки. Таким чином, соціальні мережі формують образ компанії в мережі, і це обов’язково потрібно враховувати в стратегії просування. Для цього пропонується послуга SMM просування в соціальних мережах – один з варіантів розкрутки, спрямований на роботу з соцмережами. Правильно застосовуваний SMM (Social Media Marketing) – це вибухове зростання відвідуваності, висока конверсія і, звичайно, зростання прибутку.

Контекстна реклама Google

Підхід до розкручування сайту в інтернеті завжди повинен бути комплексним. Однієї, навіть найякіснішої, контекстної або банерної реклами найчастіше недостатньо, потрібно приділяти увагу соціальним мережам, а також створення позитивного образу компанії в мережі. Саме це і забезпечує управління репутацією компанії – дуже важлива частина загальної маркетингової стратегії по розкрутці в інтернеті.

Управління репутацією в інтернеті

Підхід до розкручування сайту в інтернеті завжди повинен бути комплексним. Однієї, навіть найякіснішої, контекстної або банерної реклами найчастіше недостатньо, потрібно приділяти увагу соціальним мережам, а також створення позитивного образу компанії в мережі. Саме це і забезпечує управління репутацією компанії – дуже важлива частина загальної маркетингової стратегії по розкрутці в інтернеті.

Робота з майданчиками та форумами

Якщо соціальні мережі використовуються для спілкування на будь-які теми, то форуми найчастіше існують як тематичні майданчики для людей, які цікавляться певною тематикою: телефонами, подорожами, колекціонуванням тощо. Великі форуми об’єднують тисячі однодумців, і логічно, що вони можуть використовуватися для просування тематичного сайту, товару або послуги. Ми пропонуємо вам послугу з розкручування на форумах та інших тематичних майданчиках.

Канали реклами сайту в інтернеті

Прогрес не стоїть на місці, і канали реклами в інтернеті змінюються щомісяця. Одним з перших видів реклами був обмін посиланнями і банерами. Прогресивний свого часу, сьогодні цей вид реклами сайтів в інтернеті може бути недостатньо ефективний: багато хто користується блокувальниками банерів в браузері, крім того посилання і банери показуються всім підряд. На цьому тлі контекстна реклама виглядає набагато цікавіше: таргетинг можна налаштувати дуже точно, і різним відвідувачам будуть показувати різні оголошення, що враховують їхні інтереси. Такі пропозиції виглядають органічно і мають набагато більш високу конверсію.

Робота з соцмережами, або SMM-маркетинг також один з найефективніших каналів і при цьому недорогий. Використовуйте всю міць соціальних мереж і їх величезну багатомільйонну базу клієнтів! Рекламні кампанії в соціальних мережах влаштовані таким чином, щоб провокувати людей брати участь в них, поширюючи інформацію про вашу компанію. Просування і виведення в ТОП пошукової видачі – хоч і досить складний і витратний метод, але при цьому і дуже ефективний канал реклами в інтернеті, особливо для тих, хто бачить свою компанію не тільки в сьогоденні, але і в майбутньому: посилання на ваш сайт виводиться пошуковими системами на перших позиціях, що забезпечує величезну кількість переходів і при цьому без видимих ​​рекламних елементів (банерів, оголошень і т.д.).

Вибрати найбільш підходящий вид інтернет-реклами

Про те, якому виду реклами сайту в інтернеті віддати перевагу, судити можна тільки після ретельно проведеного моніторингу ресурсу. У цьому допоможе веб-аналітика, SEO-аудит, аналіз поведінки користувача, моніторинг соцмереж та інші критерії оцінки. Крім того, спосіб просування може залежати від тематики сайту, цільової аудиторії, поставлених цілей і інших чинників. Правильно спланувати рекламну кампанію допоможе грамотно розроблена маркетингова стратегія, обов’язково включає в себе кращі види реклами.

Студія NA CHASI володіє необхідним кадровим потенціалом, досвідом та інструментами, тому може гарантувати всім клієнтам оптимізацію існуючих кампаній, організацію нових, поради щодо відключення старих і малоефективних. Довіряючи нам, ви не тільки домагаєтеся поставлених цілей, але й заощаджуєте.

Вам буде цікаво

Реклама в інтернеті

Реклама в інтернеті: Кращі практики та канали

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт став популярним і впізнаваним, його відвідували потенційні клієнти вашої...

Переваги просування сайту в пошукових системах

Переваги просування сайту в пошукових системах

Охоплення тільки цільової аудиторії: рекламу по радіо чують всі, а з пошуку на сайті перейдуть...

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.