Реклама в інтернеті: Кращі практики та канали

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт став популярним і впізнаваним, його відвідували потенційні клієнти вашої компанії, щоб ресурс почав приносити прибуток, без реклами ніяк не обійтися.

Щоб реклама сайту в інтернеті показувала постійне зростання і давала стабільний ефект, займатися нею потрібно постійно, охоплюючи різні канали інтернет реклами, постійно покращуючи, аналізуючи і коригуючи підхід до кожного каналу.

SMM – просування в соц мережах

Через соціальні мережі поширюється інформація про товари і послуги, через них же залишають лайки, відгуки і оцінки. Таким чином, соціальні мережі формують образ компанії в мережі, і це обов’язково потрібно враховувати в стратегії просування. Для цього пропонується послуга SMM просування в соціальних мережах – один з варіантів розкрутки, спрямований на роботу з соцмережами. Правильно застосовуваний SMM (Social Media Marketing) – це вибухове зростання відвідуваності, висока конверсія і, звичайно, зростання прибутку.

Контекстна реклама Google

Підхід до розкручування сайту в інтернеті завжди повинен бути комплексним. Однієї, навіть найякіснішої, контекстної або банерної реклами найчастіше недостатньо, потрібно приділяти увагу соціальним мережам, а також створення позитивного образу компанії в мережі. Саме це і забезпечує управління репутацією компанії – дуже важлива частина загальної маркетингової стратегії по розкрутці в інтернеті.

Управління репутацією в інтернеті

Підхід до розкручування сайту в інтернеті завжди повинен бути комплексним. Однієї, навіть найякіснішої, контекстної або банерної реклами найчастіше недостатньо, потрібно приділяти увагу соціальним мережам, а також створення позитивного образу компанії в мережі. Саме це і забезпечує управління репутацією компанії – дуже важлива частина загальної маркетингової стратегії по розкрутці в інтернеті.

Робота з майданчиками та форумами

Якщо соціальні мережі використовуються для спілкування на будь-які теми, то форуми найчастіше існують як тематичні майданчики для людей, які цікавляться певною тематикою: телефонами, подорожами, колекціонуванням тощо. Великі форуми об’єднують тисячі однодумців, і логічно, що вони можуть використовуватися для просування тематичного сайту, товару або послуги. Ми пропонуємо вам послугу з розкручування на форумах та інших тематичних майданчиках.

Канали реклами сайту в інтернеті

Прогрес не стоїть на місці, і канали реклами в інтернеті змінюються щомісяця. Одним з перших видів реклами був обмін посиланнями і банерами. Прогресивний свого часу, сьогодні цей вид реклами сайтів в інтернеті може бути недостатньо ефективний: багато хто користується блокувальниками банерів в браузері, крім того посилання і банери показуються всім підряд. На цьому тлі контекстна реклама виглядає набагато цікавіше: таргетинг можна налаштувати дуже точно, і різним відвідувачам будуть показувати різні оголошення, що враховують їхні інтереси. Такі пропозиції виглядають органічно і мають набагато більш високу конверсію.

Робота з соцмережами, або SMM-маркетинг також один з найефективніших каналів і при цьому недорогий. Використовуйте всю міць соціальних мереж і їх величезну багатомільйонну базу клієнтів! Рекламні кампанії в соціальних мережах влаштовані таким чином, щоб провокувати людей брати участь в них, поширюючи інформацію про вашу компанію. Просування і виведення в ТОП пошукової видачі – хоч і досить складний і витратний метод, але при цьому і дуже ефективний канал реклами в інтернеті, особливо для тих, хто бачить свою компанію не тільки в сьогоденні, але і в майбутньому: посилання на ваш сайт виводиться пошуковими системами на перших позиціях, що забезпечує величезну кількість переходів і при цьому без видимих ​​рекламних елементів (банерів, оголошень і т.д.).

Вибрати найбільш підходящий вид інтернет-реклами

Про те, якому виду реклами сайту в інтернеті віддати перевагу, судити можна тільки після ретельно проведеного моніторингу ресурсу. У цьому допоможе веб-аналітика, SEO-аудит, аналіз поведінки користувача, моніторинг соцмереж та інші критерії оцінки. Крім того, спосіб просування може залежати від тематики сайту, цільової аудиторії, поставлених цілей і інших чинників. Правильно спланувати рекламну кампанію допоможе грамотно розроблена маркетингова стратегія, обов’язково включає в себе кращі види реклами.

Студія NA CHASI володіє необхідним кадровим потенціалом, досвідом та інструментами, тому може гарантувати всім клієнтам оптимізацію існуючих кампаній, організацію нових, поради щодо відключення старих і малоефективних. Довіряючи нам, ви не тільки домагаєтеся поставлених цілей, але й заощаджуєте.

Вам буде цікаво

Веб аналітика

Веб аналітика: Як зробити SEO більш результативним?

Компанія NA CHASI пропонує комплексну веб-аналітику сайту, яка включає в себе як моніторинг кількості відвідувачів...

Просування молодого сайту

Просування молодого сайту: Як отримати перші результати?

Аудит сайту (технічний і seo-аудит), розробка індивідуального плану робіт по просуванню. Виправлення помилок на сайті...

Ви не можете скопіювати вміст цієї сторінки

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.