Переваги просування сайту в пошукових системах

  1. Охоплення тільки цільової аудиторії: рекламу по радіо чують всі, а з пошуку на сайті перейдуть тільки ті люди, які зацікавлені у ваших послугах / товарах;
  2. Більша довіра: користувачі часто не довіряють явній рекламній пропозиції, тому органічна видача пошуковика виглядає набагато краще та природно;
  3. Довгостроковий ефект: навіть після закінчення кампанії з розкрутки, сайт залишиться популярним і відвідуваним, і навіть без зовнішнього втручання залишиться в ТОПі на певний час.

Ви знаєте, як зазвичай відбувається пошук і вибір необхідних товарів або послуг в інтернеті? Користувач вводить в пошукову систему (Google, Bing або інший) запит, який містить шукане. Далі він переходить по кількох верхніх посиланнях і робить замовлення, зупинившись на одному з переглянутих сайтів. Яка ймовірність, що потенційний клієнт відвідає ваш ресурс, якщо в пошуковій видачі він буде перебувати на 2-3 … 5 сторінці або навіть нижче? Практично нульова. Це означає, що ваш сайт, якщо він не входить хоча б в першу десятку основних пошукових систем, не працює – не приваблює нових клієнтів. Щоб змінити ситуацію, існує така послуга як пошукове просування сайтів – виведення ресурсу на ТОП-позиції в пошуковій видачі.

Завдання пошукового просування сайту – привести тих клієнтів, які шукають ваші товари/послуги у видачі пс

Головне завдання, заради якого і виконується просування сайту в пошукових системах – це збільшення відвідуваності ресурсу, за рахунок охоплення тієї аудиторії, яка шукає ваші послуги / товари в природній видачі ПС (пошукових систем). Тут важливо уточнити один момент: важлива не тільки абсолютна відвідуваність, але і конверсія – співвідношення між тими, хто зайшов на сторінку і зробив покупку / замовлення. Якісне SEO просування сайту дає збільшення не тільки кількості, але і якості аудиторії: ваш ресурс побачать ті, кому це дійсно цікаво – цільова аудиторія. А це означає, що будуть нові продажі.

Просування сайту в пошукових системах попутно вирішує й інші питання. Постійне перебування ресурсу в ТОПі видачі робить його більш впізнаваним, а значить, клієнти будуть більш лояльні саме до вашого бренду, і з великою ймовірністю в наступний раз будуть заходити до вас вже безпосередньо. Крім того, пошукове просування сайтів практично немислимо без загальної оптимізації ресурсу, як з боку функціоналу, так дизайну і юзабіліті. В результаті сайт стане більш привабливим і цікавим для користувача, що ще більше змушує скористатися послугами саме вашої компанії.

Просування сайту з NA CHASI

Студія інтернет-маркетингу NA CHASI – досвідчена компанія на ринку послуг з оптимізації, розкрутки і просування сайтів в мережі, тому може запропонувати клієнтам широкий вибір послуг. Якщо вас цікавить просування сайту в пошукових системах, ми з радістю його виконаємо в максимально стислі терміни (проте потрібно мати на увазі, що мінімальний термін, через який буде видно відчутний результат – це 2-3 місяці). Приступаючи до виконання завдання, наші фахівці спочатку проведуть оцінку сайту: наскільки його наповнення відповідає сфері діяльності, які актуальні позиції в пошукових системах, наскільки добре він проіндексований.

Також перевіряється унікальність і якість контенту, проводиться порівняння з конкурентами, аналізуються завдання. Коли аудит проведений, формується семантичне ядро ​​- набір ключових слів і фраз, за ​​якими буде проводитися просування. Також складаються інші рекомендації по оптимізації сайту. Після цього залишається тільки слідувати розробленими інструкціями і радіти новим продажам та стрімкому зростанню прибутку!

Вам буде цікаво

Переваги просування сайту в пошукових системах

Переваги просування сайту в пошукових системах

Охоплення тільки цільової аудиторії: рекламу по радіо чують всі, а з пошуку на сайті перейдуть...

Ключова роль SEO оптимізації на етапі розробки сайту

Пошукова оптимізація (SEO) є однією з найважливіших складових успішного впровадження та просування веб-сайту в інтернеті....

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.