Переваги просування сайту в пошукових системах

  1. Охоплення тільки цільової аудиторії: рекламу по радіо чують всі, а з пошуку на сайті перейдуть тільки ті люди, які зацікавлені у ваших послугах / товарах;
  2. Більша довіра: користувачі часто не довіряють явній рекламній пропозиції, тому органічна видача пошуковика виглядає набагато краще та природно;
  3. Довгостроковий ефект: навіть після закінчення кампанії з розкрутки, сайт залишиться популярним і відвідуваним, і навіть без зовнішнього втручання залишиться в ТОПі на певний час.

Ви знаєте, як зазвичай відбувається пошук і вибір необхідних товарів або послуг в інтернеті? Користувач вводить в пошукову систему (Google, Bing або інший) запит, який містить шукане. Далі він переходить по кількох верхніх посиланнях і робить замовлення, зупинившись на одному з переглянутих сайтів. Яка ймовірність, що потенційний клієнт відвідає ваш ресурс, якщо в пошуковій видачі він буде перебувати на 2-3 … 5 сторінці або навіть нижче? Практично нульова. Це означає, що ваш сайт, якщо він не входить хоча б в першу десятку основних пошукових систем, не працює – не приваблює нових клієнтів. Щоб змінити ситуацію, існує така послуга як пошукове просування сайтів – виведення ресурсу на ТОП-позиції в пошуковій видачі.

Завдання пошукового просування сайту – привести тих клієнтів, які шукають ваші товари/послуги у видачі пс

Головне завдання, заради якого і виконується просування сайту в пошукових системах – це збільшення відвідуваності ресурсу, за рахунок охоплення тієї аудиторії, яка шукає ваші послуги / товари в природній видачі ПС (пошукових систем). Тут важливо уточнити один момент: важлива не тільки абсолютна відвідуваність, але і конверсія – співвідношення між тими, хто зайшов на сторінку і зробив покупку / замовлення. Якісне SEO просування сайту дає збільшення не тільки кількості, але і якості аудиторії: ваш ресурс побачать ті, кому це дійсно цікаво – цільова аудиторія. А це означає, що будуть нові продажі.

Просування сайту в пошукових системах попутно вирішує й інші питання. Постійне перебування ресурсу в ТОПі видачі робить його більш впізнаваним, а значить, клієнти будуть більш лояльні саме до вашого бренду, і з великою ймовірністю в наступний раз будуть заходити до вас вже безпосередньо. Крім того, пошукове просування сайтів практично немислимо без загальної оптимізації ресурсу, як з боку функціоналу, так дизайну і юзабіліті. В результаті сайт стане більш привабливим і цікавим для користувача, що ще більше змушує скористатися послугами саме вашої компанії.

Просування сайту з NA CHASI

Студія інтернет-маркетингу NA CHASI – досвідчена компанія на ринку послуг з оптимізації, розкрутки і просування сайтів в мережі, тому може запропонувати клієнтам широкий вибір послуг. Якщо вас цікавить просування сайту в пошукових системах, ми з радістю його виконаємо в максимально стислі терміни (проте потрібно мати на увазі, що мінімальний термін, через який буде видно відчутний результат – це 2-3 місяці). Приступаючи до виконання завдання, наші фахівці спочатку проведуть оцінку сайту: наскільки його наповнення відповідає сфері діяльності, які актуальні позиції в пошукових системах, наскільки добре він проіндексований.

Також перевіряється унікальність і якість контенту, проводиться порівняння з конкурентами, аналізуються завдання. Коли аудит проведений, формується семантичне ядро ​​- набір ключових слів і фраз, за ​​якими буде проводитися просування. Також складаються інші рекомендації по оптимізації сайту. Після цього залишається тільки слідувати розробленими інструкціями і радіти новим продажам та стрімкому зростанню прибутку!

Вам буде цікаво

Регіональне просування

Регіональне просування — як здолати конкуренцію?

Аналіз вашої ніші в регіоні, аналіз конкурентів. Аналіз запитів, підбір і розподіл геозалежних і геонезалежних...

Просування молодого сайту

Просування молодого сайту: Як отримати перші результати?

Аудит сайту (технічний і seo-аудит), розробка індивідуального плану робіт по просуванню. Виправлення помилок на сайті...

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.