Регіональне просування — як здолати конкуренцію?

  1. Аналіз вашої ніші в регіоні, аналіз конкурентів.
  2. Аналіз запитів, підбір і розподіл геозалежних і геонезалежних запитів.
    Аудит сайту (технічний і seo-аудит), розробка індивідуального плану робіт.
  3. Внутрішня оптимізація сайту (робота з мета-тегами, заголовками, текстами і їх релевантністю, фото контентом).
  4. Пошук великих регіональних майданчиків з цільовою аудиторією, розміщення прес-релізів і посилань. Нарощування маси.

Проcування сайту в регіонах

Правильне регіональне просування сайту – це, в ідеалі, симбіоз відразу декількох підходів:

  • SEO-оптимізація із зазначенням регіону пошукових запитів і ключових слів;
  • Контекстна реклама, таргетована на зазначений регіон;
  • SMM-просування з націлюванням на жителів заданого міста / області.

SEO відіграє в просуванні сайту в регіонах дуже важливу роль. Мета – вказати пошуковій системі, що даний сайт стосується тільки даного регіону, і ніякого більше. Для цього при розкрутці за ключовими словами формуються геозалежні ключі – замість «замовити піцу» вказується «замовити піцу в Києві». Таким чином, Google розуміє, що інформація актуальна в основному для жителів Києва. Важливо також вказувати фізичну адресу компанії, бажано разом з картою, в розділі «Контакти»: ця інформація також обробляється роботом і використовується для видачі з геоприв’язкою: жителі потрібного вам регіону побачать посилання на сайт набагато вище, ніж інші. Якщо потрібно просування сайту в декількох регіонах, виконуються всі ті ж дії, тільки для кожного регіону окремо.

Контекстна реклама – один з найбільш ефективних каналів на сьогодні, оскільки вона може дуже тонко налаштовуватися, з огляду на величезний список чинників – від віку клієнта до його переваг у їжі і хобі. Тому для регіонального просування сайту це найзручніша опція: досить в налаштуваннях рекламної кампанії вказати, який регіон цікавить, і оголошення будуть показуватися тільки жителям потрібного вам міста. З контекстною рекламою і просуванням сайту в декількох регіонах нітрохи не складніше: досить вказати замість одного регіону кілька.

SMM-розкрутка для регіонального просування сайту також досить ефективна. У цьому випадку групи в соціальних мережах, які використовуються для просування, повинні чітко вказувати на приналежність до потрібного регіону. Також хорошим рішенням буде задіяти регіональні спільноти користувачів – конверсія в них буває дуже високою. Якщо здійснюється просування сайту в декількох регіонах, краще під кожен з них створювати окремий майданчик.

Якщо ви хочете, щоб просуванням сайту в регіонах займалися справжні професіонали, довірте цю студії NA CHASI. Ми зробимо ваш ресурс популярним, впізнаваним, піднімемо продажу і прибуток.

Вам буде цікаво

Що таке комплексне просування інтернет-компанії?

Що таке комплексне просування інтернет-компанії?

Розкрутка сайту в інтернеті, SEO-послуги, реклама в мережі, оптимізація … Ці поняття зараз у всіх на слуху, а...

Ключова роль SEO оптимізації на етапі розробки сайту

Пошукова оптимізація (SEO) є однією з найважливіших складових успішного впровадження та просування веб-сайту в інтернеті....

Ви не можете скопіювати вміст цієї сторінки

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.