SEO – аудит сайту: Важливі кроки

  1. Оцінка основних (базових) показників пошукових систем; оцінка структури ресурсу.
  2. Контент – аналіз релевантності та якості.
  3. Usability – те, наскільки зручно працювати з вашим сайтом відвідувачам (загальні моменти).
  4. Робота з посиланнями – пошук битих, відповіді сервера в різних ситуаціях, відкриття зовнішніх посилань, швидкість завантаження сторінок при переходах.
  5. Оцінка індексації сайту – наскільки добре проіндексовані сторінки основними пошуковими роботами, які сторінки не потрапили в індекс і з яких причин, а також складання рекомендацій щодо поліпшення даного показника.
  6. Перегляд конкуруючих ресурсів, пошук їх сильних і слабких сторін.

SEO аналіз сайту: виявлення проблем і пошук рішень

Якщо ви ставите перед собою мету – вивести свій сайт на топові місця в пошуковій видачі, а, отже, підвищити відвідуваність і конверсію, починати потрібно з аналізу ресурсу, виявлення основних його проблем і пошуку шляхів вирішення. Такий аналіз називається SEO-аудит сайту, і це перше, з чого потрібно починати роботу з проектом.

Після закінчення SEO аналізу сайту ви отримуєте докладний звіт, де вказані всі отримані результати, виявлені проблеми, а також шляхи їх вирішення. На підставі цих відомостей досвідчені фахівці з розкрутки розробляють стратегію оптимізації і просування сайту, яка дозволить добитися поставлених цілей.

Кому варто замовити аналіз сайту?

У наш час для досягнення успіху на ринку замало просто мати сайт-візитівку з мінімумом відомостей про діяльність і контактними даними. Сьогодні веб-сайт – один з найважливіших інструментів продажів: він забезпечує інтерактивний зв’язок з потенційними і діючими клієнтами, залучає нових зацікавлених користувачів, дозволяє донести інформацію про те, чим ви кращі за конкурентів, і це не кажучи вже про прямі продажі за допомогою інтернет-магазину.

Якщо ви розумієте, що ваш сайт не виконує покладені на нього функції, старі клієнти йдуть, а нових мало, низька конверсія, ваш ресурс погано шукається за основними ключовими словами, саме час замовити SEO-аудит сайту і приступити до його оптимізації.

Коли ви прийняли рішення замовити аналіз сайту, правильним вибором будуть послуги компанії NA CHASI. Ми працюємо на ринку просування ресурсів в інтернеті не перший рік, тому зможемо надати вам передові технології по збільшенню конверсії, відвідуваності, поліпшенню роботи сайту та його юзабіліті. Послуги з аналізу сайту – це основа всієї маркетингової стратегії, оскільки саме цей етап дозволяє точно визначити стан ресурсу і місце серед конкурентів, виявити його слабкі сторони, а значить – запропонувати максимально ефективні послуги з оптимізації.

Kомплексний аналіз сайту – основні результати, яких можна досягти

Послуги з аналізу сайтів сьогодні затребувані не просто так – люди розуміють, що від ефективності роботи інтернет-ресурсу багато в чому залежать обсяги продажів, інформування клієнтів про останні новинки, акції і знижки, і в кінцевому підсумку – загальний прибуток компанії. Грамотно і професійно проведений SEO аналіз сайту дозволить виявити всі проблеми, виключення яких не тільки поліпшить сайт в технічному плані, ресурс стане також більш комфортним і зрозумілим для користувачів. Все це підвищить лояльність клієнта саме до вашої компанії.

Ось основні цілі, яких можна досягти, якщо замовити аналіз сайту:

  • визначити сильні і слабкі сторони ресурсу: можливо, у вас мало спеціалізованої інформації про продукт або послугу, якісних фото або сторінки відкриваються дуже повільно;
  • дізнатися за рахунок чого можна збільшити продуктивність роботи: оптимізований сайт – це інструмент, який дозволяє істотно підвищити продажі, розширити клієнтську базу, при цьому спростивши роботу співробітників компанії;
  • розробити поради та рекомендації, які дозволять в короткі терміни усунути виявлені в ході SEO-аудиту сайту проблеми і зробити його популярним і цікавим для користувача.

Після впровадження рекомендацій, наданих після аудиту сайту, ваш прибуток з сайту виросте: клієнти з високою ймовірністю будуть повертатися до вас знову і знову, а також рекомендувати сайт своїм друзям і знайомим – таким чином, відвідуваність і конверсія буде зростати.

Як бачите комплексний аналіз сайту і грамотна стратегія по його просуванню дозволить дізнатися, як істотно підвищити ефективність роботи і поліпшити результати продажів.

Вам буде цікаво

Комплексне просування

Комплексне просування: Як забезпечити результат?

Повний аудит ресурсу: визначення цільової аудиторії, оцінка метрики, аналіз структури сайту і якості контенту, юзабіліті,...

Що таке комплексне просування інтернет-компанії?

Що таке комплексне просування інтернет-компанії?

Розкрутка сайту в інтернеті, SEO-послуги, реклама в мережі, оптимізація … Ці поняття зараз у всіх на слуху, а...

Ви не можете скопіювати вміст цієї сторінки

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.