SEO – аудит сайту: Важливі кроки

  1. Оцінка основних (базових) показників пошукових систем; оцінка структури ресурсу.
  2. Контент – аналіз релевантності та якості.
  3. Usability – те, наскільки зручно працювати з вашим сайтом відвідувачам (загальні моменти).
  4. Робота з посиланнями – пошук битих, відповіді сервера в різних ситуаціях, відкриття зовнішніх посилань, швидкість завантаження сторінок при переходах.
  5. Оцінка індексації сайту – наскільки добре проіндексовані сторінки основними пошуковими роботами, які сторінки не потрапили в індекс і з яких причин, а також складання рекомендацій щодо поліпшення даного показника.
  6. Перегляд конкуруючих ресурсів, пошук їх сильних і слабких сторін.

SEO аналіз сайту: виявлення проблем і пошук рішень

Якщо ви ставите перед собою мету – вивести свій сайт на топові місця в пошуковій видачі, а, отже, підвищити відвідуваність і конверсію, починати потрібно з аналізу ресурсу, виявлення основних його проблем і пошуку шляхів вирішення. Такий аналіз називається SEO-аудит сайту, і це перше, з чого потрібно починати роботу з проектом.

Після закінчення SEO аналізу сайту ви отримуєте докладний звіт, де вказані всі отримані результати, виявлені проблеми, а також шляхи їх вирішення. На підставі цих відомостей досвідчені фахівці з розкрутки розробляють стратегію оптимізації і просування сайту, яка дозволить добитися поставлених цілей.

Кому варто замовити аналіз сайту?

У наш час для досягнення успіху на ринку замало просто мати сайт-візитівку з мінімумом відомостей про діяльність і контактними даними. Сьогодні веб-сайт – один з найважливіших інструментів продажів: він забезпечує інтерактивний зв’язок з потенційними і діючими клієнтами, залучає нових зацікавлених користувачів, дозволяє донести інформацію про те, чим ви кращі за конкурентів, і це не кажучи вже про прямі продажі за допомогою інтернет-магазину.

Якщо ви розумієте, що ваш сайт не виконує покладені на нього функції, старі клієнти йдуть, а нових мало, низька конверсія, ваш ресурс погано шукається за основними ключовими словами, саме час замовити SEO-аудит сайту і приступити до його оптимізації.

Коли ви прийняли рішення замовити аналіз сайту, правильним вибором будуть послуги компанії NA CHASI. Ми працюємо на ринку просування ресурсів в інтернеті не перший рік, тому зможемо надати вам передові технології по збільшенню конверсії, відвідуваності, поліпшенню роботи сайту та його юзабіліті. Послуги з аналізу сайту – це основа всієї маркетингової стратегії, оскільки саме цей етап дозволяє точно визначити стан ресурсу і місце серед конкурентів, виявити його слабкі сторони, а значить – запропонувати максимально ефективні послуги з оптимізації.

Kомплексний аналіз сайту – основні результати, яких можна досягти

Послуги з аналізу сайтів сьогодні затребувані не просто так – люди розуміють, що від ефективності роботи інтернет-ресурсу багато в чому залежать обсяги продажів, інформування клієнтів про останні новинки, акції і знижки, і в кінцевому підсумку – загальний прибуток компанії. Грамотно і професійно проведений SEO аналіз сайту дозволить виявити всі проблеми, виключення яких не тільки поліпшить сайт в технічному плані, ресурс стане також більш комфортним і зрозумілим для користувачів. Все це підвищить лояльність клієнта саме до вашої компанії.

Ось основні цілі, яких можна досягти, якщо замовити аналіз сайту:

  • визначити сильні і слабкі сторони ресурсу: можливо, у вас мало спеціалізованої інформації про продукт або послугу, якісних фото або сторінки відкриваються дуже повільно;
  • дізнатися за рахунок чого можна збільшити продуктивність роботи: оптимізований сайт – це інструмент, який дозволяє істотно підвищити продажі, розширити клієнтську базу, при цьому спростивши роботу співробітників компанії;
  • розробити поради та рекомендації, які дозволять в короткі терміни усунути виявлені в ході SEO-аудиту сайту проблеми і зробити його популярним і цікавим для користувача.

Після впровадження рекомендацій, наданих після аудиту сайту, ваш прибуток з сайту виросте: клієнти з високою ймовірністю будуть повертатися до вас знову і знову, а також рекомендувати сайт своїм друзям і знайомим – таким чином, відвідуваність і конверсія буде зростати.

Як бачите комплексний аналіз сайту і грамотна стратегія по його просуванню дозволить дізнатися, як істотно підвищити ефективність роботи і поліпшити результати продажів.

Вам буде цікаво

Веб аналітика

Веб аналітика: Як зробити SEO більш результативним?

Компанія NA CHASI пропонує комплексну веб-аналітику сайту, яка включає в себе як моніторинг кількості відвідувачів...

Анализ юзабіліті сайту

Аналіз юзабіліті сайту — секрет успішного веб-сайту

Аналіз поведінки відвідувачів ресурсу: як довго він залишається на сторінці, як взаємодіє з функціоналом (оформлення...

Ви не можете скопіювати вміст цієї сторінки

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.