Комплексне просування: Як забезпечити результат?

  1. Повний аудит ресурсу: визначення цільової аудиторії, оцінка метрики, аналіз структури сайту і якості контенту, юзабіліті, аналіз конкурентів
  2. Складання семантичного ядра – набору ключових слів, за якими буде проводитися розкрутка сайту.
  3. Оптимізація ресурсу і виправлення виявлених проблем (базових і технічних).
  4. Нарощування маси – розміщення статей із зворотними посиланнями, додавання сайту в каталоги, публікація інформації на різних майданчиках – блоги, форуми і т.д. (обсяг маси посилань залежить від віку сайту).
  5. Реклама сайту з використанням різних каналів – SMM, контекстна реклама, банерна реклама.
  6. Управління репутацією – робота з відгуками, формування позитивного іміджу компанії в мережі, зворотний зв’язок з клієнтами.

Переваги комплексного просування сайтів

При просуванні сайту ті або інші стратегії можуть давати непоганий результат – підвищити відвідуваність, поліпшити репутацію в інтернеті, підняти впізнаваність бренду. Однак повноцінний результат може забезпечити тільки комплексне просування сайтів – послуга, яка об’єднує в собі різні підходи, спрямовані на поліпшення позиції ресурсу в мережі. Вартість комплексного просування сайту зазвичай вище, ніж якогось окремого виду розкрутки, але це нівелюється результатом, який в підсумку виходить.

По суті, комплексне просування сайту в інтернеті – це послідовний порядок заходів, націлений на оптимізацію сайту, підвищення його юзабіліті, якості контенту, поліпшення позицій в пошукових системах, подання до соціальних мереж, і в цілому, управління репутацією.

В результаті комплексне просування сайту призводить до розробки та впровадження повної маркетингової стратегії просування ресурсу, що дозволяє прискорити просування компанії і вистачити максимальну кількість каналів продажів через інтернет.

Вартість комплексного просування сайтів

Клієнтів завжди хвилює вартість послуги комплексного просування сайтів: чи не занадто це дорого, чи не можна обійтися окремими послугами тощо. Тут все залежить від поставлених цілей: якщо проект розкручується всерйоз і надовго, замовити комплексне просування сайту просто необхідно, адже це не тільки короткочасне досягнення мети, а й стратегія розвитку на майбутнє.

Замовити послугу комплексного просування сайту можна у нас, в студії інтернет-маркетингу NA CHASI. Вартість комплексного просування сайтів відносно невисока, а ефект гарантований, причому відчути його можна буде вже з другого місяця.

Вам буде цікаво

Ключова роль SEO оптимізації на етапі розробки сайту

Пошукова оптимізація (SEO) є однією з найважливіших складових успішного впровадження та просування веб-сайту в інтернеті....

Регіональне просування

Регіональне просування — як здолати конкуренцію?

Аналіз вашої ніші в регіоні, аналіз конкурентів. Аналіз запитів, підбір і розподіл геозалежних і геонезалежних...

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.