Комплексне просування: Як забезпечити результат?

  1. Повний аудит ресурсу: визначення цільової аудиторії, оцінка метрики, аналіз структури сайту і якості контенту, юзабіліті, аналіз конкурентів
  2. Складання семантичного ядра – набору ключових слів, за якими буде проводитися розкрутка сайту.
  3. Оптимізація ресурсу і виправлення виявлених проблем (базових і технічних).
  4. Нарощування маси – розміщення статей із зворотними посиланнями, додавання сайту в каталоги, публікація інформації на різних майданчиках – блоги, форуми і т.д. (обсяг маси посилань залежить від віку сайту).
  5. Реклама сайту з використанням різних каналів – SMM, контекстна реклама, банерна реклама.
  6. Управління репутацією – робота з відгуками, формування позитивного іміджу компанії в мережі, зворотний зв’язок з клієнтами.

Переваги комплексного просування сайтів

При просуванні сайту ті або інші стратегії можуть давати непоганий результат – підвищити відвідуваність, поліпшити репутацію в інтернеті, підняти впізнаваність бренду. Однак повноцінний результат може забезпечити тільки комплексне просування сайтів – послуга, яка об’єднує в собі різні підходи, спрямовані на поліпшення позиції ресурсу в мережі. Вартість комплексного просування сайту зазвичай вище, ніж якогось окремого виду розкрутки, але це нівелюється результатом, який в підсумку виходить.

По суті, комплексне просування сайту в інтернеті – це послідовний порядок заходів, націлений на оптимізацію сайту, підвищення його юзабіліті, якості контенту, поліпшення позицій в пошукових системах, подання до соціальних мереж, і в цілому, управління репутацією.

В результаті комплексне просування сайту призводить до розробки та впровадження повної маркетингової стратегії просування ресурсу, що дозволяє прискорити просування компанії і вистачити максимальну кількість каналів продажів через інтернет.

Вартість комплексного просування сайтів

Клієнтів завжди хвилює вартість послуги комплексного просування сайтів: чи не занадто це дорого, чи не можна обійтися окремими послугами тощо. Тут все залежить від поставлених цілей: якщо проект розкручується всерйоз і надовго, замовити комплексне просування сайту просто необхідно, адже це не тільки короткочасне досягнення мети, а й стратегія розвитку на майбутнє.

Замовити послугу комплексного просування сайту можна у нас, в студії інтернет-маркетингу NA CHASI. Вартість комплексного просування сайтів відносно невисока, а ефект гарантований, причому відчути його можна буде вже з другого місяця.

Вам буде цікаво

Просування молодого сайту

Просування молодого сайту: Як отримати перші результати?

Аудит сайту (технічний і seo-аудит), розробка індивідуального плану робіт по просуванню. Виправлення помилок на сайті...

Внутрішня оптимизація сайту

Внутрішня оптимизація сайту: Що треба знати?

Підвищення якості контенту, перш за все текстів: підвищення їх унікальності, оптимізація під пошукові запити (в...

Ви не можете скопіювати вміст цієї сторінки

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.