Маркетингова стратегія розвитку в інтернеті

  1. Оцінка цільової аудиторії сайту, її присутність в інтернеті і залученість.
  2. Аналіз сегмента ринку, в якому працює компанія: загальний і середній рівень продажів, основні конкуренти.
  3. Оцінка поточних маркетингових заходів – ефективність проведених акцій і рекламних кампаній, рекомендації по їх продовженню, зміни і т.д. Пропозиції по новим рекламним кампаніям.
  4. Повний SEO-аудит сайту і аналіз юзабіліті.
  5. Оцінка загальної вартості впровадження стратегії з розбиттям по пунктам і виставленням пріоритетів.
  6. Постановка цілей і прогнозування результатів.

Розробка маркетингової стратегії в інтернеті: ефективність

Якщо ваша компанія прийшла на ринок всерйоз и надовго, ви хочете добитися стабільного прибутку, зайняти свою нішу и отримати лояльних клієнтів, без розробки стратегії розвитку ніяк не обійтися. Якщо говорити в загальному, розробка маркетингової стратегії – це набір рішень,які допоможуть добитися поставлених цілей в бізнесі – забезпечити стабільне зростання продажів, збільшення виручки, збереження і розширення клієнтської бази, вихід на нові ринки в інтернеті. З огляду на проникнення інтернету в усі сфери життя, розробка маркетингової стратегії просування сайту в інтернеті є важливою частиною загальної стратегії розвитку компанії.

Розробка і впровадження маркетингової стратегії приносять такі результати:

  • загальне розширення клієнтської бази – збереження лояльних клієнтів і залучення нових;
  • підвищення рівня продажів вище середнього по ринку – грамотний аналіз дозволить врахувати промахи конкурентів і вдало їх обійти;
  • розширення географії продажів – освоєння нових ринків, сучасні підходи і нестандартні рішення;
  • запуск нових продуктів і рішень, які обов’язково будуть успішними.

Як бачите, розробка маркетингової стратегії в інтернеті відразу виведе ваш бізнес на новий рівень, причому в короткі терміни.

Чому стратегія розвитку – це важливо?

Стратегічне планування часто недооцінюється керівниками компаній. Здається, що все просто: подивитися на лідерів ринку або основних конкурентів, скопіювати їх дії, і успіх прийде сам собою. Однак на практиці це не працює: позначається різний термін перебування на ринку, ядро ​​лояльних клієнтів, досвід. Це актуально як в цілому для компанії, так і для її сайту: ресурс, відомий і перевірений, матиме гарантовано більше клієнтів, продажів і виручки, ніж сайт-клон, що повторює за оригіналом.

Змінити ситуацію дозволить розробка маркетингової стратегії просування сайту в інтернеті – ви не тільки зможете дізнатися, що не так з вашим сайтом і чому його ефективність недостатня, чому погано працюють рекламні акції, конверсія не росте, але і зможете оцінити сильні і слабкі сторони конкурентів. Все це дозволить сформувати чіткий алгоритм дій, спрямований на оптимізацію ресурсу, а значить – і на підвищення його ефективності. Важливо тільки довірити цю задачу професіоналам з відповідним досвідом і успішно реалізованими стратегіями.

Вам буде цікаво

Що таке комплексне просування інтернет-компанії?

Що таке комплексне просування інтернет-компанії?

Розкрутка сайту в інтернеті, SEO-послуги, реклама в мережі, оптимізація … Ці поняття зараз у всіх на слуху, а...

Регіональне просування

Регіональне просування — як здолати конкуренцію?

Аналіз вашої ніші в регіоні, аналіз конкурентів. Аналіз запитів, підбір і розподіл геозалежних і геонезалежних...

Ми використовуємо файли cookie або інші технології, які збирають інформацію про ваш браузер, для забезпечення зручності та безпеки користування нашим сайтом.