Кейс з розробки сайту-візитки для автобізнесу на CMS WordPress

Тематика: авто під таксі, заробіток на автобізнесі, інвестиції в автобізнес

Регіон: Україна

Проблематика: Навесні 2023 року наша агенція отримала завдання від клієнта, який спеціалізується на послугах авто для таксі та інвестиціях в автомобільний бізнес. Клієнт стикнувся з наступними серйозними проблемами:

 • На сайті виявилися сліди вірусного коду, який спричиняв спливаючі pop-up рекламні оголошення під час використання сайту користувачами. Ця ситуація не лише впливала на користувацький досвід, але і піддавала сумніву безпеку самого сайту.
 • Через проблему з вірусним кодом у клієнта виникли складнощі з модерацією рекламних кампаній у Google Ads, що суттєво ускладнювало його зусилля з ефективним маркетинговим просуванням та залученням нових клієнтів через рекламну платформу.
 • Проблеми з гнучкістю адміністрування сайту. Ми виявили, що початково сайт було зверстано на React, а потім верстку перенесли на CMS WordPress, але без можливості редагування контентної частини. Навіть така задача, як зміна номеру телефону в шапці сайту була проблематичною.
 • Відсутність SEO-оптимізації: Сайт клієнта був не оптимізований для пошукових систем, що призводило до низьких позицій в пошуковій видачі та обмежувало приріст органічного трафіку.

Задачі: Наша мета полягала в створенні та впровадженні комплексного плану з розробки сайту та оптимізації веб-сайту.

 1. Розробка сайту на CMS WordPress зі збереженням загального дизайну сайта (покращив деякі блоки та елементи)
 2. Розробити онлайн – калькулятори на сайті для зручності розрахунків Інвестиції для інвесторів та заробітку для водіїв.
 3. Адаптувати адміністративну панель сайту для зручного користування менеджерів (зміна телефонів, даних для калькулятора, SEO-оптимізації, контентної частини)
 4. Повна SEO-оптимізація сайту та “переїзд” на домен .ua
  Інтеграція CRM системи та систем аналітик на сайт

Початково, був проведений комплекс ретельних аудитів та технічних перевірок сайту з метою виявлення кореневих причин появи стороннього коду та вірусних скриптів. Аналіз проводився як на рівні серверного хостингу, так і з використанням зовнішніх програмних засобів.

Наші дослідження підтвердили, що серверний хостинг був надійним і не мав проблем. Однак, виявлені симптомні проблеми продовжували вказувати на наявність вірусного коду. Ми приділили увагу виявленню та коригуванню “дірок” у коді, але це не призвело до повного розв’язання проблеми.
Враховуючи серйозні технічні та безпекові проблеми, було прийнято остаточне рішення про перенесення сайту на CMS WordPress, що означало практично розробка сайту на CMS WordPress за зовнішнім прикладом існуючого.

Виконані роботи:

 • сканування сайту та хостингу на віруси
 • розробка сайту-візитки з нуля на CMS WordPress
 • адаптивна верстка сайту (мобільні пристрої, планшети, десктопні екрани)
 • збереження дизайну сайту з покращеннями окремих блоків
 • розробка онлайн-калькуляторів на сайті
 • реалізація двох мовних версій на сайті
 • адаптація адміністративної панелі для зручного керування
 • організація “переїзду” з домену .rent на домен .ua
 • аналіз конкурентів та ніші
 • збір семантичного ядра запитів
 • повна SEO-оптимізація сайту
 • інтеграція CRM системи та підключення аналітики

Дизайн сайту-візитки

Перед нами стояла задача – зберегти основний дизайн сайту та покращити тільки окремі блоки (елементи).

Ми приділяли увагу оновленню блоків та головній сторінці, а саме блоку першого екрану та блоку досягнень компанії в цифрах для більшої інформативності, а також чіткому позиціонуванню послуг компанії і структуризації сторінки.

Важливим напрямком для нашого клієнта був розділ Інвестиції в авто з його підрозділами. На внутрішніх сторінках ми акцентували увагу на першому блоці та інфографіці блоку “Чому вигідно працювати з Anycar”.

Важливими блоками на сторінках сайту були Калькулятори для розрахунку прибутку від інвестицій для інвесторів або можливостей заробітку для водіїв.

Калькулятори були розроблені та реалізовані з нуля на сторінках Водіям та Інвестиції. Нижче ви можете побачити знімки екранів з різних сторінок сайту, про які ми розповіли вище.

Розробка сайту-візитки CMS WordPress.
Розробка калькуляторів на сайті.

Функціональність сайту. Для розширення функціональності сайту ми встановили та налаштували різні плагіни WordPress: WPMU DEV Smush, Contact Form 7, Polylang та інші. Для вихідного аналізу даних ми впровадили в скріпт Google Analytics GA4 та Google Tag Manager.

Розробка сторінок. Ми забезпечили ідентичність сторінок нового сайту старому, зберігаючи всі необхідні візуальні елементи та функціональність. Наприклад, ми переконалися, що контактні форми, секції зображень та внутрішні посилання працюють бездоганно і забезпечують безперебійну навігацію для користувачів.

SEO. Для можливості провести коректну пошукову оптимізацію сайту ми використовували плагін Yoast SEO. Цей інструмент дозволив нам ефективно налаштувати мета-теги, заголовки, та інші параметри, щоб покращити видимість сайту в пошукових системах.

Розробка калькуляторів. На сайті були впроваджені 4 калькулятори, які допомагають користувачам розрахувати різні аспекти їхнього бізнесу в таксі:

 • Перший калькулятор враховує різні параметри, включаючи клас автомобіля, тип палива, витрату пального на 100 км, кількість замовлень на добу і робочі дні у тиждень. Це дозволяє користувачам швидко та точно оцінити свій потенційний дохід у таксі в залежності від вибраних параметрів.
 • Другий калькулятор спрощує процес розрахунку щотижневих платежів для викупу автомобіля. Він враховує вартість авто в доларах, перший внесок, а також термін договору, який може бути 24 або 36 місяці.
 • Ще один калькулятор спрямований на розрахунок прибутковості автомобіля при його здачі в рейс. Він базується на важливих параметрах, таких як клас автомобіля, тип палива, витрати палива на 100 км, кількість замовлень на добу, кількість робочих днів в тиждень та кількість автомобілів в оренді.
 • Останній калькулятор спрямований на розрахунок можливого прибутку користувачів при інвестуванні в таксі. Він враховує початкові інвестиції клієнта в доларах та термін інвестування в роках. Цей інструмент допомагає користувачам отримати оцінку потенційного доходу від інвестицій в автомобільний бізнес таксі на основі вибраних параметрів.

Адміністративна панель сайту. Для забезпечення зручності та ефективності управління веб-сайтом, ми впровадили потужну адміністративну панель, яка дозволяє нашому клієнту та менеджерам легко редагувати та керувати вмістом сайту. Ця адміністративна панель забезпечує простий доступ до всіх розділів та сторінок сайту, дозволяючи вносити необхідні зміни. Крім того, вона підтримує використання візуального редактора, що спрощує роботу з контентом, та надає можливість керувати різними аспектами сайту, включаючи налаштуваннями SEO та вхідними даними для роботи калькуляторів.

Інтеграція та підключення сервісів. Підключення Google Analytics дозволило нам отримувати докладну статистику про поведінку відвідувачів на сайті, включаючи джерела трафіку та конверсію, що було важливою основою для подальшої оптимізації. Сервіс Google Search Console допоміг з розумінням індексації та видимості сайту в пошуковій системі, що сприяло ефективній та швидкій роботі з переіндексацію нової доменної зони.

За допомогою інтеграції Zoho CRM, ми забезпечили зручний збір та управління клієнтськими даними та контактами. Ця система допомогла клієнтові підтримувати ефективну комунікацію з його клієнтами, вести історію взаємодії та відстежувати продажі та ліди.

SEO – оптимізація сайту-візитки

переглянути кейс

Результати

Сайт був успішно розроблений та впроваджений на платформі CMS WordPress. Наразі в ТОП-10 пошукової видачі за більше ніж 20 запитами про автобізнес.
Сайт пройшов модерацію Google Ads, всі оголошення були запущені, почалося зростання трафіку.
Наша робота над проектом показала, що технічні та SEO-проблеми можна успішно вирішити з правильним підходом та стратегією. Клієнт отримав безпечний та оптимізований сайт, який привертає більше відвідувачів та покращує його бізнес-показники.