Кейс по seo: компанія-виробник меблів на замовлення

Тематика проекту: виробництво меблів під замовлення (м’яка пріоритет і корпусні – другорядне), копії меблів, меблі високої якості і матеріалів.

Опис проекту (проблематика): На момент початку робіт сайту було близько року (2015 рік), сайт був оптимізований під широкий список ключових запитів, був певний трафік на сайт, але не було заявок за цими переходами.

Послуга: Спочатку до нас звернулися по доопрацюванням юзабіліті і просуванню (зовнішньої оптимізації, нарощування посилальної маси). Спочатку був зроблений аналіз сайту і аналіз видачі за переліком запитів, потім зроблені висновки і розроблений план робіт. Повністю переглянуто семантичне ядро ​​під оптимізацію і просування.

Регіон: Київ і область.

Тривалість робіт: 2015 – 2018 роки.

Цілі і завдання

 • Отримати цільові переходи на сайт
 • Просування сайту в Google, з метою зростання позицій сайту і отримання максимального трафіку на сайт

Виконані роботи

 • Повний аналіз сайту і видачі пошукової системи за переліком запитів клієнта. Нижче представлена частина запитів, під які було оптимізовано сайт.
 • Аналіз зібраного семантичного ядра, розподіл за структурою сайту. На основі розподілу була розроблена нова структура сайту, складено ТЗ (технічне завдання) і перероблено меню сайту.
 • Була виявлена ​​проблема: за основним переліком запитів у видачі видавалися дошки оголошень, меблі б/у і основна маса інтернет-магазинів. Тобто був високий відсоток відмов, так як відвідувачі переходили за запитами на сайт і бачили, що це виробництво меблів, в наявність нічого немає, все «під замовлення», потрібно чекати і відразу йшли з сайту. Потрібно було переробити семантичне ядро, вибрати тільки запити «під замовлення» і «замовити», «дорогі меблі на замовлення» і т.д, щоб отримувати ЦІЛЬОВИХ клієнтів.
 • Заново проведена внутрішня оптимізація сайту, прописані мета-дані, зроблений рерайт існуючих текстів під новий список запитів.
 • На головну сторінку і основні релевантні внутрішні сторінки було закуплено близько 20 посилань на той момент.
 • В даний момент йде розширення семантичного ядра і нарощування маси. Регулярно проводиться аналіз і перегляд запитів, позицій, аналітика оптимізації та внесення необхідних коригувань.

Результати

 1. Нижче «сірим кольором» виділено період з відвідуваністю за старими запитам, зверніть увагу і на показник відмов. «Жовтим» виділено період після переробки запитів, запуск нового семантичного ядра і його просування.

 1. Нижче представлені деякі запити, на які сайт був переорієнтований і просувається по ним зараз.

 1. Позиції (останнє зняття) на скріншоті нижче. Представлений не весь перелік позицій, постійно розширюється список запитів.

Підсумковий результат: Відвідуваність сайту зросла в 3 рази. З’явилися цільові дзвінки і замовлення, знизився показник відмов у 3 рази.