Кейс по рекламі в інстаграм (модельний ряд меблів на замовлення)

Кейс по рекламі в Інстаграм (модельний ряд меблів під замовлення). Баннера з “закресленою ціною”

Тематика проекту: послуги з виготовлення м’яких меблів на замовлення.

Опис проекту (проблематика): На момент початку робіт сайт компанії був оптимізований з точки зору SEO. На сайті був доданий новий розділ “Модельний ряд” меблів, на який і запускався трафік з Інстаграм.

Послуга: До нас звернулися з проханням запуску реклами товарів з нового модельного ряду меблів в соціальній мережі Instagram. Спочатку була створена сторінка компанії в соціальній мережі Instagram (Faceboоk сторінка вже була у компанії). Наступним етапом було наповнення Інстаграм-профілю базовою інформацією про компанії і товари. Після таких підготовчих робіт ми приступили до запуску реклами в соціальній мережі.

Регіон: Київ і область

Тривалість робіт: квітень 2019 року

Бюджет в день: від 30 дол на кампанію.

Цілі і завдання

  • Отримати цільові переходи на сайт з соціальних мереж.
  • Збільшити число завершених покупок, зроблених на сайті.

Виконані роботи

Рекламна кампанія була запущена через Facebook Ads Manager. Для створення рекламної кампанії були встановлені наступні параметри:

Мета рекламної кампанії: збільшення трафіку на сайт.

Ставка: ставка мінімальних цін.

Денний бюджет: 30 дол на весь період тривалості кампанії.

Територія: Київ і область.

Аудиторія: чоловіки і жінки, віком 18 – 65+ років.

Плейсмент: тільки платформа Instagram.

Формат рекламного оголошення: одиночне зображення в двох варіаціях (різні кольорові гами в банерах).

Заклик до дії: В магазин

Також були прописані продають тексти для рекламного оголошення.

Результати

Так як ми проводили аналіз по двох банерах для визначення найефективнішого варіанту, наводимо статистику по двох ед сетах:

Баннер 1

За весь період рекламної кампанії було охоплено 15 919 унікальних користувачів Інстаграм. Серед цих людей було здійснено 237 кліків на посилання, тобто клік на клавішу «У магазин» з переходом на сайт компанії. Витрачена сума на рекламну кампанію – 15 дол. Таким чином, середня ціна за результат, тобто ціна за один клік – близько 0,06 дол.

У розрізі демографії:

При цьому банер 1 привернув увагу 15% чоловіків і 85% жінок. Найбільше кліків було від жінок у віці 25-34 років. Один цей віковий сегмент зробив 27% всіх кліків.

У розрізі плейсменту:

Так як рекламна кампанія запускалася тільки на Інстаграм, то і все охоплення йшло саме з цієї соціальної мережі.

Банер 2

За весь період рекламної кампанії було охоплено 16 448 унікальних користувачів Інстаграм. Серед цих людей було здійснено 185 кліків на посилання, тобто клік на клавішу «У магазин» з переходом на сайт компанії. Витрачена сума на рекламну кампанію – 15 дол. Таким чином, середня ціна за результат, тобто ціна за один клік – близько 0,08 дол.

У розрізі демографії:

При цьому банер 2 привернув увагу 17% чоловіків і 83% жінок. У цьому банері кліки розподілилися по аудиторіях жінок у вікових сегментах: 18-24, 25-34, 35-44, 45-54.

У розрізі плейсменту:

Так як рекламна кампанія запускалася тільки на Інстаграм, то і все охоплення йшло саме з цієї соціальної мережі.

ВИСНОВОК:

  1. Запущено два варіанти банерів з однаковим таргетингом, щоб оцінити, який з варіантів більш ефективний.
  2. Більше кліків (237 показів) і нижче ціна за клік (0,06 дол) у банера 1, що дозволяє використовувати його в майбутньому для більш глобальних рекламних кампаній в соціальних мережах.
  3. Банер 1 привернув увагу жінок, а банер 2 – більше цікавий чоловічій аудиторії. Це особливо важливо тоді, коли є більш чіткий портрет клієнта. Але для наших цілей більш ефективний – банер 1.